Parafia tyszowce

A dlaczego programista?

Off 22
A dlaczego programista?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

A dlaczego programista? Informatyk to osoba, która posiada ogólna wiedzę o komputerach, głównie o tworzeniu siedzi komputerowych, jakie często spotykamy w firmach, ale najczęściej nie zna szczegółowych rozwiązań ani nowinek ze świata programowania. Większość informatyków bez problemu uruchomi większość tzw. “gotowców” – czyli prostych systemów umożliwiających stworzenie strony z jednego z gotowych szablonów, ale już nie będzie umiało jej dostosować do naszych indywidualnych preferencji. Pracując z programistą mamy gwarancję, że szybko i skutecznie wprowadzi on zmiany, których sobie życzymy.

Po co tyle zachodu?

W internecie możemy znaleźć niejeden kreator stron i niejeden system blogowy, który oferuje nam możliwość przygotowania własnej wizytówki www. Często w pakiecie znajduje się darmowe utrzymanie strony na serwerze (pod warunkiem, że strona nie przekroczy określonej pojemności), a praktycznie zawsze – adres internetowy o narzuconym nam z góry rozszerzeniu. Takie strony nie liczą się do statystyk domen zarejestrowanych jako polskie . Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby stworzyć stronę, na której zamieszczą podstawowe informacje o sobie. Niestety w przypadku stron firmowych wielu potencjalnych klientów uzna takie rozwiązanie za mało profesjonalne.

Istnienie tak dużej ilości obydwu rodzaju stron – prostych, darmowych wizytówek i bardziej rozbudowanych witryn (najczęściej firmowych), które przygotowują graficy i programiści lub firmy specjalizujące się w tworzeniu stron www oznacza, że Polacy już na dobre oswoili to – nie tak dawno jeszcze nowe – medium jakim jest internet i coraz silniej czuja potrzebę zaznaczenia swojej obecności także po wirtualnej rzeczywistości.

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Menu:

Sonda:

Jak oceniasz nasze tematyczne artykuły na tym blogu internetowym?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • dps tyszowce

    Tanie meble ogrodowe O ile na meble, które mamy zamiar umieścić w środku domu, jesteśmy w stanie wydać większe pieniądze, tak w przypadku mebli ogrodowych ich cena ma dla nas zdecydowanie największe znaczenie. Wiemy, że z tych wyrobów nie będziemy korzystać zbyt często, robiąc to wyłącznie w okresie letnim bądź wiosennym, dlatego też nie planujemy…

  • Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www

    Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www Myślisz o własnej stronie internetowej, zapewne chcesz by była ona dobra – profesjonalnie wykonana, niezawodna i spełniająca Twoje cele (lub cele firmy). Być może niekoniecznie wiesz co jest potrzebne by tak było, być może masz już jakąś wiedzę na ten temat, ale szukasz czegoś więcej….