Architektura

Konstrukcje Systemowe

Off 18
Konstrukcje Systemowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Konstrukcje Systemowe

Hale modułowe, czyli hale ZET o modułowej konstrukcji, są halami których montaż możliwy jest bez użycia sprzętu budowlanego takiego jak dźwigi, czy podnośniki. A to za sprawą tego, że najcięższy element w całej konstrukcji waży jedyne sto piętnaście kilogramów. Cały szkielet konstrukcji budowany jest z rygli oraz słupów, które wykonywane są z profili zetowych (zimnogiętych), które łączone są za pomocą śrub, w miejscach stalowych łączników. Wszystkie elementy konstrukcji pokryte są cynkiem, dla lepszej trwałości i odporności na korozję. Hale Zet są modułowe, oszczędne i wielofunkcyjne. Każde z nich ma swoje zalety. Konstrukcja modułowa umożliwia łatwe dostosowanie jej rozmiaru do potrzeb inwestora. Całość jest obudowywana płytami warstwowymi oraz trapezami.Konstrukcja jest oszczędna. Oszczędność czasu to przede wszystkim szybki montaż. Co ważne, montaż jest na tyle nieskomplikowany, że możliwe jest nawet samodzielne zmontowanie konstrukcji. W tego typu konstrukcji fundamentem jest stopa fundamentowa, ale może być równie dobrze to płyta lub ława. Konstrukcja modułowa jest wielofunkcyjna, stosuje się ją w budowie wszelkiego rodzaju hal, magazynów, a także obiektów handlowych czy sportowych. Dodatkową zaletą hali modułowych, prócz tych już wymienionych, jest oszczędność także pieniędzy, ponieważ hale tego rodzaju są tanie. Zarówno koszt zakupu i transportu może mile zaskoczyć potencjalnego inwestora. Lekkość, trwałość, oraz łatwość montażu, to zdecydowane zalety tej technologii.

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Menu:

Sonda:

Jak oceniasz nasze tematyczne artykuły na tym blogu internetowym?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • sck tyszowce

    Dobre zamówienie Meble na zamówienie Warszawa? W stolicy znajdziecie mnóstwo takich firm, które produkują meble na indywidualne zamówienie. Trzeba przyznać, że ludzie coraz częściej decydują się na zamawianie mebli z takich firm, niż kupować gotowe od ręki. Dlaczego? Ponieważ takie meble są o wiele solidniejsze i pewniejsze. Trzeba przyznać, że niezależnie od tego, do jakiego…

  • Unikalny wystrój wnętrza – drewniane ozdoby

    Każdy z nas ma swój własny kąt – cztery ściany, w których czuje się najlepiej i do których zawsze chętnie wraca. Z czasem jednak trzeba w mieszkaniu lub domu coś zmienić, bo chodząc po nim czujemy pewną monotonię. Może wstawić nowy mebel, dołożyć drewnianą szafkę z ciekawym wzornictwem czy ładnie pokolorowane krzesła, kontrastujące z otoczeniem….