Katedra Zamość ogłoszenia

Meble tapicerowane nowoczesne

Off 37
Meble tapicerowane nowoczesne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Urządzam się

Nabyłam drogą kupna mieszkanie. Nie jest to pałac, ale składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. I jak typowy nuworysz mam enegrie i pomysłów milion na jego urządzenie. I w dodatku dysponując kasą na ich zakup szukam takich, które jednocześnie będą ładne, wygodne no i zgodne z moim temperamentem. O ile regały na tysiące książek załatwić muszę ze względu nie na wygodę, ale na wygląd i możliwość rozbudowy. Bo książek, jak niektórym problemów przybywa z każdym miesiącem. Szafy na ubrania to kwestia i wygody. I estetyki. I nowoczesności rozwiązań technicznych. Od lat zakochana jestem w zabudowach, które choć trochę będą pełnić funkcje garderoby. W poprzednim moim mieszkaniu udało mi się taką zabudowę stworzyć z pomocą i wyobraźnią pana Jarka.A teraz w tym moim zaczynam się martwić, czy się uda. Fajne jest, wysokie bo 3,20 m ale powierzchnia niewiele ponad 50 m2. No i wyobraziłam sobie zabudowę. Pan Jarek przyszedł, pomierzył. Pokiwał głową nad pomysłem blondynki. Obiecał, że się odezwie. Nawet dał cień nadziei, że będzie ładna. Ale przy okazji wspomniał o pozostałych meblach. A jakie pani chce fotele, sofę czy kanapę? Tu niestety koncepcji zero. A pan Jarek z uśmiechem powiedział, że ma kolegę, który robi fajne meble tapicerowane nowoczesne, łączące style PRL-u z nowoczesnym wzornictwem. Pokazał próbki na zdjęciach. O ła! Cudne. Kupuję! Meble tapicerowane nowoczesne. Z nutka nostalgii…

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Menu:

Sonda:

Jak oceniasz nasze tematyczne artykuły na tym blogu internetowym?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www

    Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www Myślisz o własnej stronie internetowej, zapewne chcesz by była ona dobra – profesjonalnie wykonana, niezawodna i spełniająca Twoje cele (lub cele firmy). Być może niekoniecznie wiesz co jest potrzebne by tak było, być może masz już jakąś wiedzę na ten temat, ale szukasz czegoś więcej….

  • sck tyszowce

    Dobre zamówienie Meble na zamówienie Warszawa? W stolicy znajdziecie mnóstwo takich firm, które produkują meble na indywidualne zamówienie. Trzeba przyznać, że ludzie coraz częściej decydują się na zamawianie mebli z takich firm, niż kupować gotowe od ręki. Dlaczego? Ponieważ takie meble są o wiele solidniejsze i pewniejsze. Trzeba przyznać, że niezależnie od tego, do jakiego…