Katedra Zamość ogłoszenia

Meble tapicerowane nowoczesne

Off 43
Meble tapicerowane nowoczesne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Urządzam się

Nabyłam drogą kupna mieszkanie. Nie jest to pałac, ale składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. I jak typowy nuworysz mam enegrie i pomysłów milion na jego urządzenie. I w dodatku dysponując kasą na ich zakup szukam takich, które jednocześnie będą ładne, wygodne no i zgodne z moim temperamentem. O ile regały na tysiące książek załatwić muszę ze względu nie na wygodę, ale na wygląd i możliwość rozbudowy. Bo książek, jak niektórym problemów przybywa z każdym miesiącem. Szafy na ubrania to kwestia i wygody. I estetyki. I nowoczesności rozwiązań technicznych. Od lat zakochana jestem w zabudowach, które choć trochę będą pełnić funkcje garderoby. W poprzednim moim mieszkaniu udało mi się taką zabudowę stworzyć z pomocą i wyobraźnią pana Jarka.A teraz w tym moim zaczynam się martwić, czy się uda. Fajne jest, wysokie bo 3,20 m ale powierzchnia niewiele ponad 50 m2. No i wyobraziłam sobie zabudowę. Pan Jarek przyszedł, pomierzył. Pokiwał głową nad pomysłem blondynki. Obiecał, że się odezwie. Nawet dał cień nadziei, że będzie ładna. Ale przy okazji wspomniał o pozostałych meblach. A jakie pani chce fotele, sofę czy kanapę? Tu niestety koncepcji zero. A pan Jarek z uśmiechem powiedział, że ma kolegę, który robi fajne meble tapicerowane nowoczesne, łączące style PRL-u z nowoczesnym wzornictwem. Pokazał próbki na zdjęciach. O ła! Cudne. Kupuję! Meble tapicerowane nowoczesne. Z nutka nostalgii…

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Menu:

Sonda:

Jak oceniasz nasze tematyczne artykuły na tym blogu internetowym?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • parafia komarów

    Tani taras Urządzanie tarasu przy niskim budżecie nie jest łatwym zadaniem. Zatrudnienie fachowców oraz odpowiednie materiały sporo kosztują, jednak warto zastanowić się, czy czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić sami. Położenie kostki brukowej nie jest łatwym zadaniem, ale montaż deski kompozytowej jest dużo prostszy i przy pomocy filmów instruktażowych z internetu, możemy być w stanie…

  • Najlepsze meble ogrodowe na działkę

    Dobre i solidne meble Meble ogrodowe na działkę są najróżniejsze. To zależy, czy chcecie postawić je na ogrodzie, czy też planujecie postawić je w środku domku. Wiele osób do samego domku wybiera meble gorsze, już używane, aczkolwiek nadające się jeszcze do użytku. Jest to chyba najlepsza opcja, ponieważ nie trzeba dzięki temu inwestować wielkich pieniędzy….